Atlantic

„Atlantic” klimato kontrolės įranga – patikimumo standartas

Jau daugiau nei 50 metų „Atlantic” gaminių populiarumas nuolat auga. Įmonė įžengė į pasaulinę areną, užkariaudama klientų širdis patikimais, praktiškais, nebrangiais ir saugiais įrenginiais, įskaitant  katilus, konvektorius, oro kondicionierius ir šilumos siurblius „Atlantic”. Prekės ženklui atstovaujama daugiau nei septyniasdešimtyje šalių, įskaitant Europą, Artimuosius Rytus ir Pietų Ameriką.

„Atlantic” gaminių kokybę užtikrina tobula kontrolės sistema visuose gamybos etapuose, įskaitant pirminę medžiagų ir komponentų atranką.

Prekės ženklų  Atlantic kondicionierių ir šilumos siurblių privalumai

Dažniausiai žmonės ieško geriausio šildymo ir oro kondicionavimo sistemų sprendimo pagal tokius parametrus kaip kokybė, ekologiškumas, energijos vartojimo efektyvumas ir kaina. Atsižvelgdama į šiuos parametrus, „Atlantic” sugebėjo įgyvendinti efektyviausius pasiekimus. Šilumos siurblių įrangos asortimentą sudaro įvairūs oras-oras arba oras-vanduo Atlantic modeliai, nes tai yra tinkamiausia technologija butams, namams ir įvairioms komercinėms bei pramoninėms patalpoms įrengti.

Šiuolaikinių „Atlantic” šilumos siurblių įranga ne tik užtikrina šildymą, bet ir turi atbulinį vožtuvą, leidžiantį siurbliui veikti vėsinimo režimu. Veikimo principas kondicionavimo režimu yra toks pat, tik šiluma paimama iš patalpos ir pašalinama į išorę.

Kondicionieriai ir šilumos siurbliai Atlantic ne tik taupo pinigus, bet ir saugo jų savininkų sveikatą, nes įrenginys nedegina kuro, todėl nesusidaro kenksmingų junginių. Be to, gamyboje naudojami itin ekologiški ir ozono sluoksnį tausojantys šaldymo agentai, kuriuose nėra anglies chloro ir kitų kenksmingų junginių.  

Lietuvos įmonė MB „Nordicair” profesionaliai užsiima šilumos siurblių ir oro kondicionierių, įskaitant „Atlantic” modelius, pardavimu, montavimu ir priežiūra. Įmonės produktų kataloge lengvai rasite sau tinkamą modelį už malonią kainą.

 Su mumis galite susisiekti telefonu + 37066422315. Taip pat patogu palikti užklausą mūsų svetainėje.

MB „Nordicair” užtikrins jūsų klimato kontrolės įrangos projektavimą, montavimą, reguliavimą ir patikimą veikimą.

Pirkinių krepšelis