Mitsubishi Electric

„Mitsubishi Electric” – tikra japoniška galia

Patikimas, tylus, galingas ir labai efektyvus – visa tai galima pasakyti apie bet kurį „Mitsubishi Electric” kondicionieriaus modelį. Šio Japonijos gamintojo klimato kontrolės įranga vienodai gerai tinka tiek biurui ar valstybinei įstaigai, tiek privačiam namui, butui ar viešbučio kambariui. Mitsubishi Electric yra aukščiausios klasės gamintojas, savo gaminiuose nuolat diegiantis dešimtis unikalių savo sukurtų technologijų. Mitsubishi oro kondicionieriai pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, moderniu dizainu, dideliu funkcionalumu, paprastu, intuityviu valdymu ir prieinama kaina.

Kodėl verta rinktis prekių ženklo Mitsubishi Electric kondicionierius?

Šią japonišką klimato kontrolės įrangą galima įsigyti grindų, universalių (sieninių), kanalinių ir kasetinių versijų. Esant poreikiui, galite nesunkiai pasirinkti variantą, kurį galima įrengti bet kurioje patalpoje ir bet kurioje vietoje. Gaminant Mitsubishi oro kondicionierius griežtai kontroliuojama jų kokybė. Naudojant surinkimo technologiją tikrinama kiekviena detalė ir visa konstrukcija kaip visuma. Didelį įrangos patikimumą ir ilgaamžiškumą lemia tai, kad šio prekės ženklo klimato kontrolės įranga turi elektros srovės šuolių konvertavimo sistemą, unikalią hidraulinę grandinę, įmontuotą į išorinį mikroprocesorinį bloką. Tai leidžia įrangai tinkamai veikti net ir nepalankiomis sąlygomis.

Naudojant elektrostatinį filtrą, „Mitsubishi” kondicionieriai gali vienu metu vėsinti, šildyti ir valyti orą.

MB „Nordicair” galite ne tik įsigyti „Mitsubishi Electric” gaminamą oro kondicionierių, bet ir užsisakyti jo montavimą, reguliavimą ir priežiūrą. Aukštos kokybės įranga reikalauja profesionalaus montavimo ir priežiūros. MB „Nordicair” specialistai mielai jums padės tai padaryti. Paskambinkite mums arba palikite užklausą svetainėje ir mes tikrai patarsime, padėsime išsirinkti tinkamą modelį ir užtikrinsime oro kondicionieriaus kokybę.

Rezultatų: 1

Pirkinių krepšelis