Nordis

„Nordis” oro kondicionieriai – skandinaviška galia

„Nordis” yra Skandinavijos gamintojas, gaminantis aukštos kokybės klimato kontrolės įrangą, kurioje derinamos geriausios Šiaurės šalių technologijos. Šio prekės ženklo istorija prasidėjo 1985 m. Norvegijoje, kai buvo įkurta vėdinimo ir vėsinimo sistemų gamybos gamykla. Beveik keturis dešimtmečius įmonė tobulino savo produkciją. Ir šiandien „Nordis” oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai yra Europos gamybos pasididžiavimas. Šiuo metu šio prekės ženklo gaminiai parduodami daugiau nei 30 šalių ir yra aukštos kokybės bei komforto sinonimas.

Kur įsigyti Nordis Conditioners prekės ženklo produktų Lietuvoje?

„Nordis” oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai „oras-oras” bei „oras-vanduo” gaminami pagal aukščiausius tarptautinius kokybės ir aplinkosaugos standartus. Šiuolaikinės technologijos, naudojamos gaminant šią klimato kontrolės įrangą, leidžia pasiekti maksimalų efektą naudojant minimalų elektros energijos kiekį. Be to, visų „Nordis” modelių kaina visada yra pagrįsta ir prieinama.

Lietuvoje „Nordis” šilumos siurblius ir oro kondicionierius galite įsigyti MB „Nordicair”. Galite ne tik įsigyti reikiamą modelį, bet ir užsisakyti jo montavimo bei priežiūros paslaugas. MB „Nordicair” specialistai visus montavimo darbus atliks efektyviai, profesionaliai ir jums patogiu laiku. Mūsų svetainėje patogu įsigyti „Nordis” gaminių. Su mumis galite susisiekti telefonu arba palikdami užklausą svetainėje.

Pirkinių krepšelis