Samsung

„Samsung” oro kondicionieriai – sukurti tik jums

Pietų Korėjos prekės ženklo „Samsung” gaminamos padalytos sistemos su sieniniu vidiniu bloku jau seniai populiarios pasaulinėje rinkoje. Jos išsiskiria energijos vartojimo efektyvumu, kokybe ir patikimumu, stilingu dizainu ir geru įvairių naudingų funkcijų pasirinkimu. Samsung oro kondicionieriai gali būti naudojami ne tik orui vėsinti, bet ir šildyti bei valyti. Savidiagnostikos ir saugos funkcijos užtikrina jų ilgaamžiškumą.   

Prekės ženklo Samsung kondicionierių unikalumas

Šiuolaikiniai „Samsung” oro kondicionierių modeliai pasižymi unikaliomis funkcijomis, užtikrinančiomis maksimalų komfortą ir saugias sąlygas jais besinaudojantiems žmonėms. Pavyzdžiui, judesio jutikliai, kuriais aprūpinti „Samsung” kondicionieriai, reaguoja į patalpoje esančių žmonių skaičių ir reguliuoja temperatūrą. „Patogaus miego” režimas sukuria tobulą mikroklimatą miegui. Be to, „Samsung” gali pasigirti savo klimato kontrolės įrangoje įdiegusi technologiją, kuri vėsina orą patalpoje nesukeldama skersvėjų, nes oras išleidžiamas per daugybę mikroanalitinių angų.

Lietuvoje „Samsung” oro kondicionierių galite įsigyti MB „Nordicair” internetinėje parduotuvėje. Turime priimtinas „Samsung” kondicionierių kainas. Kai kuriems modeliams taikomas specialus pasiūlymas.

Iš MB Nordicair taip pat galite užsisakyti klimato kontrolės įrangos montavimą ir priežiūrą. Norėdami tai padaryti, tiesiog palikite užklausą mūsų svetainėje arba paskambinkite mums telefonu +370 664 22315.

Pirkinių krepšelis